У Калуші відкрили пам’ятну дошку захиснику Роману Мельнику

  • Учора захисникові мало виповнитися 36 років.

    У пам‘ять про полеглого захисника Романа Мельника у Калуші на фасаді спортивного комплексу “Сокіл” відкрили меморіальну дошку. Захищаючи Україну з перших днів війни, Герой, з позивним “Чорний”, загинув у липні 2023-го від отриманих травм унаслідок підриву на міні, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника громади Андрія Найду.

    Для своїх товаришів він був наставником, прививав їм любов до спорту, завжди був готовий підтримати та підкласти своє надійне плече опори. Усі згадують його як відданого бійця, талановитого спортсмена, щирого патріота і надзвичайно добру та життєрадісну людину.

    “Символічно, що пам’ятний знак встановлений саме на фасаді с/к «Сокіл», адже Герой, ще будучи юнаком, захоплювався легкою атлетикою, а згодом почав цілеспрямовано займатися боксом. Але любов Романа Мельника до України переважила усе. Він тихенько носив її у своєму серці, як носять натільний хрестик. Ніколи не говорив пафосних слів, не шукав визнання. А просто, коли прийшов час захищати майбутнє своєї нації – не вагаючись, взяв на себе цей обов’язок. Ми у вічному боргу перед Воїном”, – йдеться у повідомленні.

    До теми: В Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки трьом полеглим захисникам

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!