У Калуші з 14 вересня буде дистанційне навчання

Сьогодні, 11 вересня, у Калуші відбулась міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному було одне питання — про епідемічну ситуацію на території Калуської міської ОТГ та встановлення рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19.

Міський голова Ігор Матвійчук зазначив, що Калуш із незрозумілих причин так і залишили на рівні найвищої небезпеки, інформують “Вікна”

“Всі можуть зайти на сайт НСЗУ і подивитися кількість нововиявлених хворих на території Калуша і з’ясувати чи Калуш може належати до “червоної зони”. Дивним  є також і те, що за вчорашній день прибуло 113 ПЛР-тестів. Фактично за один день ми попали в “червону зону”, – сказав Матвійчук.

Також він наголосив, що центральні органи влади забирають повноваження у місцевого самоврядування. А захід України чомусь став у немилість уряду.

Найважливішим на комісії було питання про відновлення роботи дитячих садків і шкіл. Щодо цього  Ігор Матвійчук підтримав сторону батьків. Також висловив розуміння щодо невдоволення підприємців.

“Емоції вирують. Я і підприємців розумію, і батьків. Рівень дистанційного навчання набагато нижчий за традиційне під контролем вчителів. Якщо так довго продовжувати карантин незрозуміло як працювати підприємцям і підприємствам. На жаль, уряд на ці питання відповідей не дає. Якщо  спочатку ми розуміли, що наші лікарні не готові, то зараз ми готові лікувати і приймати хворих”, – наголосив міський голова.

В результаті засідання члени комісії проголосували за запровадження з 14 вересня дистанційного навчання.

Нагадаємо, що з понеділка у Франківську запрацюють садки, але школи – ні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!