У кого більше трьох корів, той і отримає гроші: у Франківській громаді даватимуть компенсацію з бюджету

 • Щоб заохотити мешканців займатись власною екосправою, мерія вирішила підтримати «гривнею» фермерів та аграріїв.

  Тож депутати на сесії Івано-Франківської міської ради проголосували за прийняття Програми розвитку сільського господарства громади, йдеться у сюжеті ТРК “3-Студія”. 

  Івано-Франківськ зріс, до громади додалось ще 18 сіл – це великі території, трудові ресурси, сприятливий клімат та вигідне географічне розташування, бо близько до кордону з ЄС. Тому розвивати тут аграрний сектор, особливо зараз – саме на часі.

  Гроші будуть виділяти з 1 січня наступного року. Отримувати компенсації зможуть ті, хто вирощує велику рогату худобу, займається садівництвом плодово-ягідних культур чи бджільництвом. 

  Також право на відшкодування коштів з міського бюджету належатиме і тим жителям громади, які мають модульні теплиці чи встановлюють системи краплинного зрошення.  

  “Будемо давати кошти тим, у кого буде більше трьох корів. Вони зможуть отримати компенсацію з міського бюджету. Хто займається парниками, теж зможе отримати кошти. Хто має поливні системи чи займається вирощуванням городини, так само отримають певну компенсацію з міського бюджету”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

 • Читайте також300 робочих місць: в Івано-Франківську тепер робитимуть мідний кабель

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!