У Коломиї відкрили ще один інклюзивно-ресурсний центр

 • Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що на Коломийщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр, по вулиці Мазепи.

  Нещодавно там відбулося відкриття ще одно спеціалізованого закладу, за адресою вул. Івана Франка 19.

  Про це інформує прес-служба Коломийської міської ради:

  “У інклюзивно-ресурсному центрі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. Заклад  покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання”, – розповідають у мерії.

  Як зазначила директор закладу Людмила Михайлова, комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр”, створили на виконання Постанови Уряду від 12 липня 2017 року, на підставі розпоряджень міського голови, рішенням сесії міської ради від 26 червня 2018 року.

  Фахівці центру – вчитель лікувальної фізкультури, практичний психолог, логопед, дефектолог – будуть проводити корекційно-розвиткові заняття з дітьми, що мають особливі освітні потреби. Також в установі фахівці готуватимуть комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. На підставі цього висновку дитина навчатиметься у загальноосвітньому навчальному закладі на інклюзивній формі навчання за програмою, визначеною у комплексній оцінці.

  Приміщення центру оснащені сучасними меблями та приладдям, що створює комфортні умови для навчання.

  Нагадаємо, Священий Синод схвалив проект конституційного статуту Української церкви

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!