У Косівській лікарні оновили неврологічне відділення

 • Після капітального ремонту в Косівській центральній районній лікарні запрацювало оновлене неврологічне відділення з інсультним блоком.

  Тепер пацієнтам із церебро-васкулярними патологіями та гострим мозковим інсультом надаватимуть тут кваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу із застосуванням нових методів лікування, використанням досягнень сучасної медицини та передового досвіду провідних установ охорони здоров’я, повідомляють у Косівській РВА.

  Для лікування хворих неврологічного профілю у відділенні розгорнули 30 ліжок, 12 з яких – для пацієнтів із діагнозом «Інсульт». Усі медичні ліжка у палатах є функціональними, половина з них з приводним регулюванням спинної та тазостегнової секцій. В інсультному блоці кожне ліжко обладнане медичною консоллю відмінної конструкції з під’єднаними монітором для спостереження за станом хворого, киснем та усією необхідною апаратурою.

  У неврологічному відділенні з інсультним блоком для хворих облаштували максимально комфортні умови: для людей із обмеженими функціональними можливостями, у т.ч. після перенесеного інсульту, створили безбар’єрний простір, для їх потреб санвузли з душовими кабінами на поверсі є інклюзивними, всі необхідні предмети розташовані таким чином, щоб не доводилося докладати зусиль для їх використання. Подумали у відділенні і про створення належних умов для реабілітації хворих. Для відновлення втрачених здібностей пацієнтів та досягнення ними оптимального фізичного, когнітивного та соціального потенціалу тут функціонують реабілітаційний зал і кабінет когнітивної реабілітації.

  Ремонтні роботи у відділенні тривали впродовж двох місяців. За цей час у неврології все переобладнали у відповідності до європейських стандартів.

  У відділенні створили відповідні умови як для комфортного перебування і лікування пацієнтів, так й для роботи медиків. У неврології працюють 30 одиниць медичного персоналу, у т.ч. логопед та психолог.

 • До теми: Прикарпатські криміналісти отримали мобільну ДНК-лабораторію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!