У лікарні Городенківщини відкрили оновлений денний стаціонар

На базі Городенківського некомерційного центру первинної медичної допомоги відкрили оновлений денний стаціонар, хол очікування пацієнтів та приміщення для персоналу лікарні.

У відкритті оновленого відділу лікарні взяли участь директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко, його заступник Володимир Дзьомбак, заступник голови районної ради Галина Дідич та головний лікар КП «Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Василь Федорів.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка, таке оновлення є важливим кроком майбутнього розвитку районної медицини.

«Цей заклад – добрий приклад для інших районних лікарень. Та навіть більше, він є показником спільних зусиль і плідної співпраці. Приємно спостерігати такий розвиток на районному рівні”, – зазначив Ігор Дмитренко.

За його словами, такі оновлення є надзвичайно важливими. Адже лікарі, за специфікою професійної діяльності, більшу частину свого часу проводять в лікарні. Саме тому їм необхідні хороші умови праці.

До теми: прикарпатські вчителі ремонтують школу власним коштом 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!