У Львові від коронавірусу померла багатодітна мати, яка була категорично проти вакцинації

 • Лікарі попереджають про вкрай важкі наслідки цього виду коронавірусу

  У Львові не змогли врятувати 40-річну жінку – вона була із коронавірусом у вкрай тяжкому стані. Кілька діб лікарі боролись за її життя та хвороба виявилась сильнішою, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  За життя сорокарічної жінки лікарі боролися майже три доби. Відомо, що щеплення в хворої не було, вона, як виявилось, була категорично проти вакцинації. В померлої залишилось троє дітей, найменшій всього рік.

  Крім жінки в цій родині хворіють ще троє, хто саме лікарі не кажуть, бо родина заборонила будь-що їм коментувати.

  Стан багатодітної мами був найважчий, кажуть медики. Через це від початку шпиталізації не робили жодних прогнозів. Але перебіг хвороби був такий агресивний, що врятувати пацієнтку не вдалось. «Пацієнтка, вся її родина, її батьки, брати, сестри, всі є активні противники вакцинаціїі. На сьогодні в сім’ї є троє людей хворих, але я чітко знаю, що цій жінці могла допомогти вакцинація», – твердить завідувачка реанімаційного відділення лікарні швидкої допомоги Наталія Матолінець.

  Вірус став агресивнішим, крім легень, кажуть лікарі, вражає судини. І окрім інших наслідків, все частіше призводить до тромбозів.

 • Читайте також: 97% прикарпатців, які захворіли на COVID-19, є невакцинованими

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!