У липні прикарпатці оформили 17 тисяч біометричних паспортів

 • Липень став місяцем-рекордсменом у цьому році за кількістю візитів громадян до територіальних підрозділів міграційної служби Прикарпаття для оформлення біометричних документів.

  Про це інформують у Міграційній службі, передає “Галицький кореспондент”.

  Впродовж місяця оформили загалом понад 17 тисяч біометричних паспортів. Це на 2500 документів більше, ніж у червні.

  “Таке зростання попиту можна пояснити тим, що чимало з наших співвітчизників приїхали з-за кордону у відпустку додому і насамперед вирішили навести порядок із документами для виїзду за кордон і національним паспортом (вклеювання фотографії після досягнення віку 25 чи 45 років, якщо ж протермінований період, то оформлення ID-картки, оформлення закордонного паспорта у зв’язку з закінченням терміну дії попереднього, оформлення першого паспорта громадянина України дитині, якій виповнилося 14 років тощо). З іншого боку, триває сезон масових відпусток й для громадян, які більше часу проводять на території України, і знайшли можливість для поїздки на відпочинок в інші країни”, – пояснюють у відомстві.

  Таким чином у липні відвідувачі міграційної служби оформили 6618 паспортів громадянина України у формі ID-картки і 10581 закордонний паспорт.

 • Читайте також:  В Івано-Франківській області жінка хоче позбутися російського громадянства

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!