В Івано-Франківській області жінка хоче позбутися російського громадянства

  • Заступниця керівника відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області Галина Савчук вручила колишній громадянці Російської Федерації довідку про звернення за визнанням її особою без громадянства.

    Це означає, що пані Галина, яка є етнічною українкою, надалі проживатиме в Україні на законних підставах і водночас отримала можливість у перспективі звернутися до міграційної служби з клопотанням про набуття громадянства України, повідомляє «Галицький кореспондент» з посиланням на Управління ДМС в Івано-Франківській області.

    Свого часу жінка подала заяву до міграційної служби щодо оформлення документів на імміграцію в Україну, була документована посвідкою на постійне проживання в Україні і зобов’язалася вийти з громадянства Росії. Утім, дипломатичне представництво сусідньої країни досить кволо розглядало поданий жінкою пакет документів, передбачений для виходу з російського громадянства. Довідку про вихід з громадянства РФ пані Галина отримала вже після того, як втратила підстави для легального перебування на території України.

    Галина Гаріджук, яка сьогодні мешкає у Городенківському районі, стала першою, хто звернувся до міграційної служби області з заявою про визнання її особою без громадянства.

    Нагадаємо, з Прикарпаття до Алжиру депортують іноземця

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!