У міській дитячій лікарні відкрили новий кабінет для франківських дітлахів

6 травня при катамнестичній кімнаті в Івано-Франківській міській дитячій лікарні почав діяти новий кабінет, де батьки новонароджених можуть отримати кваліфіковану консультацію психолога, логопеда, невролога та імунолога.

 “Тепер не треба витрачати час, щоб ходити по різних кабінетах і шукати потрібних спеціалістів. Лікарі, які можуть надавати фахову допомогу, будуть працювати в одному кабінеті. Дуже важливо, щоб дитинка змогла отримати вчасну допомогу, адже від цього може залежати все її життя. Ми єдині в області, де є катамнестична кімната”, – розповіла секретар міської ради Оксана Савчук, передає прес служба міської ради.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року в лікувально-діагностичному відділенні дитячої лікарні створили катамнестичний кабінет. Приміщення облаштували у відділенні лікарні з метою раннього виявлення відхилень і можливих порушень розвитку дітей а також для проведення реабілітаційних заходів.

Окрім цього, у міській дитячій лікарні відремонтували лабораторні приміщення. що допомагають маленьким пацієнтам швидше одужувати.

До теми: Медикам Івано-Франківщини заборгували понад 40 мільйонів гривень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!