У реабілітаційному центрі на Прикарпатті виявили застосування трудової експлуатації

 • На Прикарпатті у реабілітаційному закладі фахівці міграційної поліції провели опитування групи осіб, які проходять тут обстеження та реабілітацію, у тому числі малолітньої особи, якій на момент заходу виповнилося 13 років.

  Посадові особи відділу з питань праці західного напрямку Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області спільно з відділом міграційної поліції ГУНП в Івано-Франківській області провели оперативно-профілактичний захід у закладі, де особи проходять реабілітацію від різного роду залежності, з метою виявлення випадків та встановлення ознак, що можуть свідчити про торгівлю людьми у формі трудової експлуатації (примусової праці), повідомляє пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

  За результатами опитувань встановлено, що зазначених осіб утримують в закритих кімнатах із зачиненими вікнами, примушують до виконання різного роду робіт на території закладу, де вони проходять реабілітацію, забирають паспорти та інші документи, обмежують свободу у пересуванні тощо.

  У випадку відмови від виконання робіт до осіб застосовували різні заходи впливу, такі як обмеження в солодкій їжі, обмеження куріння, заборона спілкування з родичами, встановлення позачергового прибирання,  продовженням терміну реабілітації у закладі. Виявлені порушення містять ознаки застосування трудової експлуатації (примусової праці) до осіб, які проходять реабілітацію.

  Правоохоронці застосували заходи впливу до осіб, що систематично вчиняли порушення, покарання за які передбачено Кримінальним кодексом України.

 • До теми: У Калуші арештували чоловіка, якого викрили на збуті великої партії наркотиків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!