У шахових клубах Прикарпаття відбулися турніри в пам’ять загиблих воїнів

 • На Прикарпатті у шаховому клубі м. Долина та клубі ім. Соломона Флора, що у Городенці, відбулися змагання серед молоді та ветеранів.

  Шахові бої приурочені пам’яті воїнів ЗСУ Олександра Гошилика та Михайла Чорнописького, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  У турнірі в Долині взяли участь 56 учасників зі Львова, Моршина, Івано-Франківська, Снятина, Богородчан, Калуша, Болехова та Долинщини.

  Віктор Гошилик, батько воїна, на початку змагань розповів про життя сина, його дитячі роки, навчання в школі, заняття шахами, участь у Революції Гідності, бойових діях спочатку у 2014-2015 рр., а пізніше у 2022 р.

  Шаховий турнір у Долині тривав 9 раундів і завершився переконливою перемогою калушанина Валентина Прокоф’єва з результатом 9 очок з 9 можливих. Друге місце виборов Василь Карабанович з Богородчанщини 7 очок. Третє місце посів Юрій Кузик з Снятинщини також 7 очок, але нижчий додатковий коефіцієнт.

  Найкраще серед долинян виступив Віктор Гошилик, який поділив 4-6 сходинку в основному заліку та переміг серед 2 розрядів.

  У турнірі шахового клубу ім. Соломона Флора, що у Городенці, брали участь команди дорослих шахістів і дітей. Останні грали за коловою системою в 5 турів, але в основному змаганні зразу чотири учасники набрали однакову кількість очок і посіли третє місце, тому був проведений тай брейк в 3 тури.

  У результаті: 1) Стефурак Юрій (1 розряд, м. Коломия) 5 очок; 2) Мельничук Богдан (м. Бучач) 4 очки; 3) Новосельський Андрій (м. Городенка) 2,5 очки.

 • Дорослі грали за швейцарською системою у 7 турів. Нагороди за 1 і 3  місце поїхали до Коломиї першим став Стефурак Тарас, третім Стефурак Микола. Друге місце здобув Ощипко Василь.

  Після закінчення турніру представники шахової федерації Городенківщини разом з родичами воїна поклали квіти на могилі Михайла Чорнописького у Серефинцях.

  До теми: «Я пішов воювати, щоб ворог не прийшов на мою землю»: історія прикордонника з Коломийщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!