У США сказали, скільки коштів ще мають для допомоги Україні

 • Також зазначається, що без додаткового фінансування США не зможе надати Україні важливу безпекову допомогу.

  Речник Пентагону Пет Райдер зазначив, що у Сполучених Штатів залишилось близько 5,9 млрд доларів на військову допомогу Україні. Міністерство оборони США закликає Конгрес ухвалити допомогу Києву.

  Це написано в стенограмі брифінгу Міністерства оборони США, передає “Суспільне”.

  “Так, зараз доступні приблизно 4,8 мільярда доларів відновленого президентського права на скорочення. І є 1,1 мільярда доларів наявних ресурсів для поповнення американських запасів”, — зазначив речник Міноборони США.

  Він підкреслив, що без додаткового фінансування США не зможе надати Україні важливу безпекову допомогу, необхідну їй у війні з Росією та для захисту критичної інфраструктури

  “Ми можемо досягти точки, коли зможемо не підтримувати поточний рівень підтримки безпеки України”, — додав Райдер.

  За словами спікера, рішення про витрати для Києва залежатимуть від багатьох факторів. Серед них нагальні потреби України, наявність обладнання та здатність самих Сполучених Штатів поповнювати власні ресурси. Міністерство оборони закликає Конгрес США ухвалити документ про додаткову допомогу Україні.

  На брифінгу заявили, що міністр оборони США Ллойд Остін і Пет Райдер долучилися до решти вищого керівництва міжвідомчих організацій на закритому засіданні для всіх членів Конгресу, щоб проінформувати про термінову необхідність прийняти запит адміністрації на додатковий бюджет.

  До теми: Цьогоріч Україна отримала від Світового банку понад 14 мільярдів доларів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!