У Стопчатові розпочали ремонт ще одного мосту

 • Збудований у 1952 році, арковий міст не відповідає сучасним будівельним нормам за вантажопідйомністю.

  Підрядна організація приступила до капітального ремонту мосту в селі Стопчатів на Косівщині на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, через притоку річки Лючка.

  Кошти на капремонт передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №619 від 13.06.23р. за бюджетною програмою «Розвиток та відновлення інфраструктури».

  Про це йдеться у дописі Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області

  Збудований у 1952 році, арковий міст не відповідає сучасним будівельним нормам за вантажопідйомністю. До того ж, значне навантаження протягом семи десятиліть суттєво вплинуло на технічні характеристики споруди. Тут спостерігалося чимало руйнувань і деформацій, зокрема пошкодження арки, підмивання фундаменту тощо.

  Недоліки час від часу усували в межах експлуатаційного утримання. Однак потрібний був капітальний ремонт. Які роботи передбачено:

  • будівництво тимчасового об’їзного мосту;
  • влаштування нового гофрованого аркового мосту;
  • влаштування укосів насипів під мостом, асфальтобетонного покриття, перильного та бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, благоустрій підмостового русла.

  “Прохання до водіїв поставитися із розумінням до тимчасових незручностей та дотримуватися Правил дорожнього руху”, – закликають у Службі.

  Читайте також: На Прикарпатті понад 350 мільйонів гривень витратять на ремонт доріг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!