Україна фактично стала членом НАТО, лишилося ухвалити політичне рішення, – Резніков

 • Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що з початком повномасштабного вторгнення РФ Україна де-факто стала членом НАТО, а для її вступу де-юре лишилося ухвалити лише політичне рішення.

  Про це він заявив в інтерв’ю іспанському виданню La Razon, пише “Європейська правда”.

  “Після цієї війни єдине, що залишилося – це політичне рішення стати членом де-юре. Росія є найбільшою загрозою для НАТО на наступні десять років, як було визначено на Мадридському саміті, і ніхто не має такого безпосереднього досвіду боротьби з нею і перемоги над нею, як ми. Що може бути кращою причиною, ніж це? Ми їм потрібні”, – сказав Резніков.

  Він розповів, що зараз Україна використовує стандарти та озброєння НАТО. Також є співпраця у розвідці, навчанні, використанні арсеналу, військовій медицині.

  Глава Міноборони також спростував твердження про те, що НАТО допомагає Україні у протистоянні з РФ, але не надає можливостей для перемоги.

  “Ми бачимо, що початкові очікування були перевершені, і вони вірять в нас. Уся зброя, яку вони нам постачали, була використана у великих перемогах, і ставки відповідно зросли. Коли я попросив у Вашингтоні “Стінгери” перед тим, як все почалося, мені сказали, що це неможливо… Через два місяці перша партія з Литви прибула зі схвалення Білого дому. І так відбувається з усім. Для мене немає нічого неможливого”, – наголосив Резніков.

  Читайте також: Фінляндія офіційно стала членом НАТО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!