Україна не просить надто багато, нам потрібні системи ППО та бойові літаки, – Зеленський

 • Зеленський насамперед наголосив на питанні справедливості.

  Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Дельфійському економічному форумі заявив, що країні потрібні системи ППО та бойові літаки, які можуть захистити наші міста від російського терору, передає УНН.

  “Україна не просить надто багато. Нам потрібні системи ППО та бойові літаки, які можуть захистити наші міста від російського терору. Кілька десятків систем та достатня кількість сучасних винищувачів – і взагалі не буде проблеми російської авіації та бомб. Нам потрібна артилерія, щоб відсувати фронт і повертати нормальне життя на окуповану Росією землю. І нам потрібна справедливість – такий тиск на Росію, який не дасть Путіну змоги збільшувати його воєнний потенціал: щоразу більші санкції проти Росії, конфіскація путінських активів і нуль толерантності до російської дезінформації”, – сказав Зеленський.

  Він додав, що це все абсолютно реалістично і залежить тільки від політичної волі партнерів.

  “Путін може заповнювати своєю агресією лише дефіцит рішень світу. Дефіцит, який надто затягується. Можна перемогти в цій війні. Але не дефіцитами здобувається перемога. Я хочу подякувати зараз усім, хто розуміє, що час у війні – це життя, це можливість зберегти багато життів, коли не вагаєшся з рішеннями. Я дякую всім, хто справді допомагає. (…) Ми маємо побачити разом нашу перемогу над російським терором. Путін повинен програти свою ставку”, – резюмував президент.

  До теми: Швейцарія виділила понад 5 мільярдів євро на відновлення України до 2036 року

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!