Україна в нас одна: сотні франківців вийшли на акцію до Дня єднання (фото)

 • В Івано-Франківську перед адміністрацією відбулися урочистості з нагоди Дня єднання.

  Сьогодні, 16 лютого, на площі Соборності зібралися сотні містян, щоб показати українську єдність, інформує “Галицький кореспондент”. Захід розпочали зі спільного виконання гімну України, хвилини пам’яті за померлими воїнами та молитвою за Україну.

  “У час небезпеки ми всі згуртовані й злютовані, як один. Воєнна небезпека це не час паніки і хаосу. Це максимальний порядок і довіра один до одного і до всіх військових та правоохоронних органів. Ми довіряємо їм, що вони найкраще розуміють, що робити в цей час”, – наголошує Олександр Сич.

  Він додав, що кожен повинен дотримуватися порядку і бути на своєму місці. Усі структури повинні працювати в звичному режимі: вчителі вчити, а лікарі лікувати.

  “Це важливий день для кожного українця і прикарпатця. Звертаюся до кожного бути єдиними. Ми готові протистояти будь-якому ворогу, бо ми єдині”, – говорить голова ОДА Світлана Онищук.

  Голова ОДА подякувала захисникам і захисницям, які дарують нам мирне небо на східних рубежах.

  “Насправді дуже важливо, що сьогодні ми зібрались на цій площі. Ворогу, як ніколи потрібно, щоб ми були роз’єднані і в нас була паніка. Ми відчуваємо економічний тиск, кібератаки та інформаційний тиск навколо України. Але важливо, щоб ми усі були разом”, – наголосив очільник міста Руслан Марцінків.

  На акцію прийшло декілька сотень прикарпатців, які тримали державні прапори та іншу символіку.

  “Маємо непростий час. Та єднатися завжди треба, адже недарма кажуть, що розділеним і наляканим народом легше керувати. Якщо ми об’єднані, сміливі і не боїмося нічого, то що нас може здолати?”, – каже учасниця акції Олександра.

  Читайте також: Марцінків про смартфони від Зеленського: Дайте пенсіонерам нормальну пенсію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!