Марцінків про смартфони від Зеленського: Дайте пенсіонерам нормальну пенсію

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що кращою допомогою від держави пенсіонерам буде виплата достойної пенсії, а не обіцяні президентом Володимиром Зеленським смартфони.

  Таку думку він висловив сьогодні у ефірі Радіо “Західний полюс”, інформує Галицький кореспондент.

  “Я все підтримую, єдине що я непідтримую це те, що ми можемо багато чим тішитися: і піднянням зарплат, і тисячею гривень, і смартфонами, але я не тішуся коли поруч з цими виплатами йде інфляція. Ми бачимо який зараз ріст цін на бензин, на продукти і багато чого іншого. Щоб ми десь не загралися з виплатами, а сама інфляція була велика. Це небезпечна річ, коли включається станок друкування грошей. І якщо це не забезпечено економікою і виробництвом – це призведе до зростання цін. Треба такі речі делікатно робити”, – вважає мер. – А те, що смартфони закупити чи інші речі… Та дайте нормальну пенсію для пенсіонерів, чи добавте до пенсії. І це буде більш дієвіша допомога, ніж купляти смартфон”. 

  Руслан Марцінків вважає, що зараз і так вже багато людей пенсійного віку мають смартфони і вміють ними користуватися. Тому зараз варто говорити про те, на його думку, як розвивати економіку і виробництво, щоб забезпечити гідне життя і працюючих українців, і людей пенсійного віку.

  “Тому хочеться, щоб зараз говорили про те, як підняти економіку, щоб ми могли підняти соціальні виплати, щоб людина почувала себе людиною. Ми маємо дійти до того, щоб люди отримували достойні пенсії, мали достойний заробіток і почували себе комфортно”, – пояснив очільник міста.

  Нагадаємо, днями президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що усі вакциновані громадяни України віком понад 60 років отримають від держави смартфон.

  Прикарпатцям пояснили, як купити ліки за “ковідну тисячу”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!