Україна з поразки стартувала на “Євро-2016”

• Дебютна гра збірної України на Євро-2016 проти чинного чемпіона світу Німеччини завершилася поразкою з рахунком 0:2. Зустріч пройшла в Ліллі на стадіоні “П’єр Моруа”, передає кореспондент УНН.

Триразові чемпіони Європи німці захопили ініціативу у грі та контроль над м’ячем, однак перший небезпечний момент створили наші співвітчизники. Євген Коноплянка перевірив на пильність Мануеля Нойєра. На 19 хвилині зустрічі німці заробили штрафний удар. До м’яча підійшов Тоні Кроос і його верхова подача завершилася ударом головою Шкодрана Мустафі після якого м’яч потрапив у дев’ятку воріт Андрія Пятова.

Ukraine's players pose for a picture before their Euro 2016 group C qualifying soccer match against Spain at the Olympic stadium in Kiev, Ukraine, October 12, 2015. REUTERS/Gleb Garanich
    Ukraine’s players pose for a picture before their Euro 2016 group C qualifying soccer match against Spain at the Olympic stadium in Kiev, Ukraine, October 12, 2015. REUTERS/Gleb Garanich

В середині тайму Мануель Нойєр відзначився другим сейвом — Євген Хачеріді після кутового пробив під поперечину, але воротар “Баварії” дотягнувся до м’яча. Бундестім відповів виходом віч-на-віч Самі Хедіри з Андрієм Пятовим — переможцем став український голкіпер.

На 37 хвилині після атаки “синьо-жовтих” Жером Боатенг виніс м’яч із лінії воріт Нойєра. Вже у наступній нагоді Андрій Ярмоленко забив гол, котрий арбітр Мартін Аткінсон відмінив через офсайд.

У другому таймі темп поєдинку впав, команди обмінялися небезпечними ударами Хедіри та Ракицького. В компенсований арбітром час німці зусилля Швайнштайгер подвоїли результат.

• Зазначимо, що на матчі збірної України була присутня переможниця Євробачення-2016 Джамала, а також ряд колишніх спортсменів з боку України: Віталій Кличко, Олександр Заваров, Ігор Бєланов, Сергій Ребров та інші.

Нагадаємо, що визначилась дата і місце проведення матчу за Суперкубок України з футболу.