Україно-іспанський мультсеріал “Хоробрі Зайці” покажуть великі телеканали світу

 • “Хоробрі Зайці” / “Brave Bunnies” – це мультсеріал для дошкільнят, створений українським продакшеном “Glowberry” в ко-виробництві з іспанською анімаційною студією “Ánima”.

  Про це повідомив креативний продакшен “Glowberry”, повідомляє “Нове українське кіно”.

  «Brave Bunnies» підкорюють світ фантастично швидко. Ми вдячні глобальним партнерам за підтримку і пишаємося нашою міжнародною командою, яка працює над створенням та просуванням серіалу й бренду у світі», – прокоментував CEO “Glowberry”  Сергій Молчанов. 

  Діти з різних куточків світу побачать пригоди “Хоробрих Зайців” на таких телеканалах, як Nick Jr (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль), Daekyo (Південна Корея) та Milkshake! (Велика Британія).

  Мультсеріал “Хоробрі Зайці” поєднує пригоди, гумор та навчальні елементи. Ціль серіалу не тільки розважати дошкільнят, але й сприяти розвитку соціальних навичок дітей.

  На маленьких глядачів чекає захоплива історія про допитливих Хоробрих Зайців, які вирушили у Велику подорож, щоб дослідити різноманітний світ і зустрітися з новими друзями.

  Кожна серія починається з сімейної мандрівки Зайце-бусом. Під час зупинок брат і сестра Боп і Бу зустрічають різних тварин, які абсолютно на них не схожі. Вони знайомляться, вигадують нову гру та знаходять спосіб потоваришувати попри відмінності між ними. Девіз Хоробрих Зайців: “Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом!”

 • «Уперше ми показали “Brave Bunnies” на “Kidscreen Summit” у лютому 2020. Цього року це була єдина можливість презентувати проєкт особисто і перед великою аудиторією. Мультсеріал дуже зацікавив бродкастерів різних країн, і ми одразу провели серію важливих переговорів та домовленостей», – коментує голова департаменту продажів та закупівлі контенту в Aardman Animations, глобального дистрибьютора серіалу  Елісон Тейлор.

  Авторка ідеї та креативна продюсерка Ольга Черепанова (Україна). Головний режисер – Тім Ференбах (Велика Британія). Головний сценарист – Джон Ван Брюгген (Канада). Артдиректорка – Анна Сарвіра (Україна).

  Українська прем’єра “Хоробрих зайців” відбудеться на телеканалі “ПлюсПлюс” наприкінці 2020 року.

  Нагадаємо, український історичний екшен «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!