Український плавець здобув третє “золото” на Паралімпіаді

• Український плавець Максим Крипак здобув своє третє “золото” на Паралімпіаді у Токіо.

Для нього фінал Паралімпіади-2020 на 400-метрівці став п’ятим, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Українську правду.

Попередні чотири закінчилися для нього чотирма нагородами: “золото” українець здобув у 100-метрівці вільним стилем та батерфляєм, “срібло” – у 50-метрівці вільним стилем. Ще одну медаль – “бронзу” він виграв у чоловічій естафеті.

У стилі батерфляй українець встановив світовий рекорд. Крипак став переможцем запливу, пропливши дистанцію менш ніж за 4 хвилини.

Плавання. 400 метрів, вільний стиль (клас – S10):

• Максим Крипак (Україна) – 3:59.62 хвилин,
    • Бас Таккен (Нідерланди) – 4:02.12 хв,
    • Томас Галлахер (Австралія) – 4:03.91 хв

Для України це “золото” стало 16 на Паралімпіаді-2020.

• Наразі Україна займає 6 позицію у медальному заліку. Українські спортсмени завоювали 72 нагороди: 16 “золотих”, 34 “срібла”, 22 “бронзи”.