Українців закликають не робити фото та відео застосування безпілотників, – ГУР

 • Україні потрібна тотальна тиша про роботу в повітрі.

  Головне управління розвідки Міністерства оборони України закликає не публікувати фото та відео застосування БПЛА, а також знімки з виробництва.

  Про це йдеться у дописі оборонців.

  “Для найбільш ефективного нищення ворогів та найшвидшої деокупації українських територій, Головне управління розвідки Міністерства оборони України звертається із закликом ― призупинити публікацію будь-яких фото- та відеоматеріалів, зроблених за допомогою БПЛА та їхнього застосування без відповідних погоджень”, – пишуть у ГУР.

  Також наголошують на тому, що воєнна розвідка України просить не оприлюднювати текстових, фото- та відеоповідомлень, які стосуються часу, місця та особливостей роботи та виробництва безпілотників.

  “Непорушна єдність та злагодженість дій суспільства та армії України під час війни уже засвідчили нашу здатність чинити ефективний опір агресивному ворогу, вводити ворожі війська в оману і, зрештою, завдавати загарбникам важких втрат. Настав час зробити їх критичними! Нині Україні потрібна тотальна тиша про нашу роботу у повітрі, щоб вигнати ворога з нашої землі!”, – закликають оборонці.

  До теми: В ООН оцінили вартість відновлення України у понад 400 млрд доларів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!