Уряд планує встановити додаткові карантинні обмеження

 • Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме уряду посилити карантинні обмеження. Зокрема, – обмежити роботу зон харчування, дитячих кімнат та розважальних зон у ТРЦ.

  У ТРЦ хочуть залишити працювати виключно магазини. Про це під час брифінгу МОЗ розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, пише 24 канал.

  У торгових центрах працюватимуть виключно магазини для того, щоб люди могли купити необхідні речі й щоб це не впливало на економіку нашої країни“, – пояснив Ляшко.

  Він додав, що МОЗ пропонуватиме Кабміну заборонити проведення усіх масових заходів.

  Також пропонуватиметься обмежити:

  • Діяльність спортзалів і фітнес-центрів, басейнів;

  Заборонити:

  • Діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм.
  • Суб’єктам господарювання у МОЗ рекомендують запровадити окремий час для обслуговування людей віком від 60 років. Для їх обслуговування пропонується виділити час з 10 ранку до 12:00.

  Це впровадження не забороняє людям похилого віку відвідувати магазини в інший час. Але це має спонукати людей до 60 років не відвідувати магазини, аптеки у період з 10 до 12 години, “– сказав головний санітарний лікар.

  Він пояснив: у червоній зоні потрібні рішучі кроки для стримування інфекції та її поширення.

  Щодо роботи магазинів у червоній зоні, то МОЗ пропонує обмежити години їх роботи. Так, дозволити, аби вони працювали з 7 ранку до 20 вечора. При цьому кількість відвідувачів має бути не більша, аніж 1 на 20 метрів квадратних.

  Також пропонують дозволити працювати садочкам та школам з 1 по 4 клас, а вже дітей з 5 класу відправляти на дистанційне навчання.

  До слова: В Україні за добу виявили 9850 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 474

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!