Уряд виділив гроші на ліквідацію наслідків повені на Прикарпатті

 • 4 листопада Уряд прийняв рішення про виділення додаткових 262,8 млн гривень із резервного фонду державного бюджету Івано-Франківській облдержадміністрації для продовження здійснення аварійно-відновних робіт на об’єктах, пошкоджених внаслідок масштабної повені, що сталася в червні 2020 року на території Івано-Франківської області.

  Кошти будуть спрямовані на відновлення інфраструктури, зокрема автомобільних доріг мостових переходів, об’єктів соціальної сфери та водного господарства.

  “Для Уряду та Мінекономіки надзвичайно важливим є питання щодо фінансової допомоги західним регіонам для подолання наслідків потужної червневої повені”, – зазначила заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

  Нагадаємо, що 2 липня 2020 року Кабінет Міністрів України виділив 480 млн гривень Івано-Франківській облдержадміністрації для проведення першочергових заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок повені у червні 2020 року.

  Протягом 12-24 червня 2020 року на території Івано-Франківської області пройшли значні опади, внаслідок чого загинуло 5 мешканців області, були підтоплені 263 населених пунктів, 13117 житлових будинків, 15 фельдшерсько-акушерських пунктів, 2 лікарні, 18101 присадибна ділянка, 6193 підвальних приміщень, 7411 сільськогосподарських угідь.

 • Зруйновано та пошкоджено 879 км автомобільних доріг, 342 мости, 80 км берегоукріплень. Також було зруйновано 21 житловий будинок. Мешканці 32 населених пунктів були відрізані від автомобільного сполучення. Всього в області зазнали пошкоджень та руйнувань 1916 об’єктів комунальної власності.

  Читайте також: Прикарпатка досі чекає на допомогу влади після червневої негоди

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!