Уряд вирішив, яким буде карантин в Україні

 • Карантин вихідного дня дав певний результат, продовжувати його не будуть: у країні діятимуть обмеження щодо помаранчевої зони.

  Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду сьогодні, 2 грудня, пише “Українська правда”.

  Шмигаль нагадав, що з середини листопада була запроваджена альтернативна модель локдауну – карантин вихідного дня. Прем’єр подякував усім, хто дотримувався рекомендацій уряду. Стосовно його позитивних наслідків Шмигаль сказав, що на кінець листопада було на шість тисяч випадків захворювання менше прогнозованого.

  Посилені заходи, мовляв, дещо стабілізували і ситуацію в лікарнях: спостерігається вирівнювання відсотку зайнятості ліжок.

  За словами Шмигаля, Кабінет Міністрів наразі напрацьовує найбільш збалансоване рішення щодо можливого посилення карантинних обмежень. Уряд повідомить про рішення за сім днів до їх запровадження.

  Прем’єр повідомив, що влада провела опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та очільників обласних державних адміністрацій. За словами Шмигаля, майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону щодо проведення концертів.

 • Встановлення міської новорічної ялинки з низкою обмежень для відвідування підтримують майже 60% представників органів місцевого самоврядування.

  Нагадаємо, що міський голова Івано-Франківська просив уряд не вводити локдаун.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!