Уряд збільшив розмір виплат дітям загиблих добровольців

 • За ініціативи Мінветеранів Уряд збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців.

  Йдеться про дітей загиблих (померлих) захисників і захисниць України з числа осіб, які добровільно брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ), повідомляють у Міністерстві у справах ветеранів.

  Вже з 1 квітня автоматично підвищиться розмір виплати з 2361 гривень до  7800 гривень на одного неповнолітнього та до 6100 гривень – на кожного, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

  Таким чином, Уряд урегулював питання виплат соцдопомоги і дітям добровольців, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають статус члена сім’ї загиблого захисника чи захисниці України.

  Як зазначив в.о. міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун, зміни ініціювали за результатами робочих зустрічей із родинами загиблих.

  «Мінветеранів звернулося до Мінсоцполітики з проханням врегулювати питання призначення виплат у зв’язку з втратою годувальника членам сімей загиблих. Як результат, з 1 квітня діти загиблих добровольців будуть отримувати адресну допомогу в підвищених розмірах. Тому рішення Уряду – це питання відновлення соціальної справедливості, адже діти загиблих добровольців, які стали на захист держави після 24 лютого 2022 року, отримували виплати нижчі за інших дітей загиблих Захисників», – додав Олександр Порхун.

  До теми: Три брати з Франківська пішли на війну добровольцями

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!