В Англії дітям заборонять користуватися мобільними телефонами у школах

 • У Британії 97% дітей вже до 12 років мають власний смартфон.

  Учням заборонять користуватися мобільними телефонами під час навчального дня, зокрема перерв.

  В уряді Великої Британії зазначили, що багато шкіл у всій країні вже забороняють смартфони й досягнули чудових результатів.

  Відповідно до урядових даних, в Англії 97% дітей вже до 12 років мають власний мобільний телефон.

  «Використання мобільних телефонів у школах може призвести до залякування в Інтернеті, відволікання у класі, через що втрачається час на навчання», − пояснили у міністерстві освіти.

  Школи отримають відповідні вказівки й зможуть самостійно обирати власні правила щодо поведінки із пристроями, наприклад повну заборону телефонів у шкільних приміщеннях, здачу телефонів після прибуття до школи або ж зберігання телефонів у шафках.

  Торік ЮНЕСКО закликало заборонити використання смартфонів у школах, пов’язуючи їх зі зниженням успішності в навчанні та тим, що надмірний час перед екраном негативно впливає на здоров’я дітей.

  У Китаї дітям до 18 років хочуть обмежити використання смартфонів максимум двома годинами на день. Адміністрація кіберпростору КНР пропонує, аби постачальники телефонів забезпечили програми, які б забороняли цим користувачам доступ до інтернету на мобільних пристроях з 22:00 до 6 години ранку.

  До теми: Прикарпатський університет увійшов у ТОП-10 вишів України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!