В “Електроавтотрансі” пояснили, чому хочуть підняти вартість проїзду

 • У комунальному підприємстві “Електроавтотранс” обґрунтували свою позицію щодо підняття цін на проїзд у громадському транспорті Івано-Франківська.

  Згідно з їх новими ідеями, проїзд при безготівковій оплаті буде коштувати 8 гривень, за наявності картки “Галка” – 6 гривень, а при оплаті готівкою – всі 10 гривень. Про це інформує пресслужба підприємства у соціальній мережі.

  “Для нормального функціонування підприємства необхідно, щоб сума доходу покривала витрати, яке несе підприємство для виплати заробітної плати, оплати за енергоносії та обслуговування рухомого складу. Наразі місто справно покриває свою частину витрат на ці послуги, а це – приблизно 70%”, – йдеться в дописі.

  Станом на 26 січня 2021 року проїзд в транспорті готівкою за тарифом 6 грн оплачує 74% платних пасажирів. Отже, для більшості пасажирів зараз діє тариф 6 грн.

  “Вдумайтесь! Троє з чотирьох пасажирів від серпня 2020 року досі не скористались можливістю зменшити собі тариф на проїзд до 4 грн., придбавши транспортну картку «Галка»! А ще й, як бонус, їздити з безкоштовною пересадкою 30 хв. Все, що потрібно зробити цим пасажирам, щоб уникнути підняття тарифів, – це просто придбати транспортну картку «Галка»”, – такими словами в КП агітують франківців купувати свої транспортні картки.

 • Підприємство наголошує, що вісім тисяч нових карток надійдуть у продаж з 1 лютого. 

  “Тариф 10 гривень встановлюється для тих, хто відвідує наше місто з туристичною чи іншою метою. Тобто для тих, хто не є жителями нашої громади, а тому не мають потреби купувати транспортну картку. І це справедливо, оскільки з їхніх податків не виділяються кошти на утримання комунального перевізника, тому вони повинні платити повну вартість проїзду”, – вважають в ЕАТ.

  Нагадаємо, на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обурився, що в транспорті зросте ціна на проїзд.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!