В івано-франківські Пункти Незламності люди ходять не тільки грітися, а й працювати (фото)

 • 23 листопада окупанти вкотре масово обстріляли Україну: постраждали об‘єкти енергетичної інфраструктури, житлові будинки. Це призвело до того, що чи не вся Україна залишилась без світла та інших комунальних благ.

  У зв‘язку з ситуацією, в населених пунктах нашої держави розгорнули Пункти Незламності. Івано-Франківщина та обласний центр – не вийняток, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Загалом у нашій області станом на сьогодні розгорнули 132 Пункти Незламності, 11 з яких – мобільні. Мобільні Пункти знаходяться: два в місті Івано-Франківськ, а в Калуші, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Косові, селищі Верховина, Снятині, Долині, Галичі – по одному.

  Стаціонарні ж розгорнуті в обласній державній адміністрації, районних державних адміністраціях, народних домах, амбулаторіях, школах, дитячих садочках, в будівлях ДСНС. Також в області продовжують розгортати й інші ПН. Так, у середмісті Франківська працює один з таких Пунктів.

  Для когось він став місцем, де можна попрацювати, підготуватись до навчання чи просто зателефонувати рідним, адже є й проблеми зі зв‘язком. В наметі не тільки тепло, а й людно.

  За словами рятувальників, які працюють у Пункті, людей більшає ближче до полудня, але й приходять зігрітись та випити чаю ввечері. Працюють Пункти цілодобово. З переліком їх адрес можна ознайомитись на спеціальному сайті за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua

  “Галицький кореспондент” уже вчора повідомляв, що на Прикарпатті запроцювали Пункти Незламності.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!