Із Прикарпаття до Алжиру депортують іноземця

 • Згідно з рішенням суду з території Івано-Франківської області за межі України примусово видворять ще одного іноземця, який втратив правові підстави для законного перебування в Україні.

  Цього разу йдеться про 34-річного громадянина Алжирської Народної Демократичної Республіки. Наразі його доправили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців із неврегульованим статусом. Після  вирішення питання з  забезпеченням проїзними документами працівники міграційної служби супроводять його до аеропорту, повідомляє міграційна служба Івано-Франківської області.

  Крім того, у межах своєї компетенції УДМС в області  прийняло рішення про заборону чоловікові відвідувати Україну найближчих п’ять років.

   У березні цього року працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області виявили  цього громадянина Алжиру за роботою в одному з закладів приготування швидкої їжі.

  Після проведення відповідної перевірки з’ясували, що громадянин Алжиру свого часу навчався у столичному вузі, проте через невиконання умов договору був відрахований з вишу і мав виїхати на батьківщину. Іноземець цього не зробив, подовживши свої пригоди в Україні.

 • До теми: Студента-іноземця через відрахування з університету видворили з Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!