Завтра, 23 квітня, в Івано-Франківську біля Ратуші проведуть освячення пасок.
Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
“Вперше це відбудеться за участі духовенства УГКЦ та Православної церкви. Треба молитись! Молитва творить дива! Також на час свят у місті будуть посилено працювати правоохоронні органи, щоб забезпечити охорону порядку та безпеку”, – каже Марцінків.
Також мер нагадав, що сьогодні та завтра буде дещо зміщена тривалість комендантської години. У ніч з 22 на 23 квітня комендантська година триватиме з 23:00 до 6:00. Та у ніч з 23 на 24 квітня – з 23:00 до 5:00.
“Місто продовжує активно готуватися до Великодня. Центр вже прикрасили різноманітними патріотичними інсталяціями, щоб створити містянам святковий настрій та підтримати дух перемоги. В місті повинна відчуватись Великодня атмосфера”, – додав мер Франківська.
Читайте також: Великодня допомога: з Долини передали паски та ліки для харків’ян та ЗСУ
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/04/279027567_5121184524607232_3296360750801564307_n.jpg)