В Івано-Франківську дівчинка повісилася через батька-педофіла

 • Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу педофілові, який довів до самогубства неповнолітню.

  Івано-Франківський міський суд у середу, 04 січня 2017 року, визначив міру запобіжного заходу місцевому мешканцю 1980 року народження, якого підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч.2 ст. 155 ККУ (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені батьком, які потягли тяжкі наслідки) та ч.3 ст. 120 ККУ (доведення особи до самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, яке було вчинене щодо неповнолітнього).

  Івано-Франківському міському суду сьогодні довелося визначати міру запобіжного заходу мешканцеві Івано-Франківська, якого досудове слідство підозрює у вчинені злочинів проти статевої свободи особи та доведенні до самогубства неповнолітньої.

  Врахувавши всі обставини справи та ознайомившись із наданими матеріалами Івано-Франківський міський суд ухвалив визначити підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Оскільки злочини вчинені іванофранківцем відносяться до категорії насильницьких і покарання за них передбачене більше , а ніж 5 років позбавлення волі, то альтернативної міри запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд визначати не став.

  Якщо вину підозрюваного вдасться довести у суді, то йому загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!