В Івано-Франківську обирають директора обласної інфекційної лікарні

 •  В Івано-Франківській ОДА, сьогодні, 28 грудня, відбулось засідання конкурсної комісії на посаду генерального директора КНП «Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні».

  На початку засідання, комісія ознайомилась із порядком денним, інформує «Галицький кореспондент».

  Кандидатів є лише двоє: Микола Стовбан та Іванна Цідило . Після обговорення низки питань роботу комісії продовжили, кандидатів запросили до висловлення конкурсних пропозицій.

  Іванна Цідило розповіла про те, що є медиком у третьому поколінні і однією з вимог є шанобливе ставлення до медиків. Також кандидатка зазначила, що для успішного розвитку закладу варто залучати різноманітні схеми страхування закладу. Є, за її словами, і слабкі сторони. Це, насамперед, відстутність мотивації у персоналу.

  «Варто створити опікунську раду при закладі, також поглиблювати співпрацю з вищими навчальними закладами. Ми повинні прагнути до того, щоб автоматизувати роботу працівників. Додам, що в закладі потрібно провести низку робіт: впровадити автоматизовані системи, які полегшать роботу персоналу, також придбати лікувально-діагностичну апаратуру, аби надавати ту допомогу, яка потрібна людям», – говорить Іванна Цідило.

  Потрібно, за її словами, здійснити модернізацію і комп‘ютеризацію. Не забули і про благоустрій, адже пацієнти мають відчувати себе комфортно. Після закінчення виступу кандидатка відповіла на питання членів комісії. Іванна Цідило зазначила, що варто проаналізувати, чи є приміщення у лікарні, які можна здати в оренду.

  Микола Стовбан, кандидат на посаду директора інфекційної лікарні каже, що лікарня є базовим закладом для надання допомоги у лікуванні інфекційних хвороб. Особливо в період пандемії. Він зазначив, що інфекційна лікарня – це закритий об‘єкт і мова не може йти про те, аби надавати приміщення в оренду ні благодійникам, ні іншим особам.

  «Аптеки мають бути, бо лікарня віддалена. Все інше не може бути на території закладу. Ми маємо залучити якомога більше фахівців, а щодо оплати, то нарахування здійснуватиметься до трудового договору», – наголосив Стовбан.

  Також кандидат зауважив, що має зростати кількість договорів із НСЗУ, а отже, треба залучати фінансування через цільові програми.

  «Ми одна з небагатьох лікарень, яка заходить у Новий рік без боргів по зарплаті», – додав Микола Стовбан.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!