В Івано-Франківську оголосили конкурс на кращий об’єкт благоустрою

Для відзначення найкращих квіткових та ландшафтних композицій, створених іванофранківцями, з 01 до 31 серпня 2019 року, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради «Про Івано-Франківську міську відзнаку в сфері благоустрою»  в Івано-Франківську триватиме Міський конкурс у сфері благоустрою.

“У кожного міста є душа. Як тільки Ви вийдете з потяга чи відчините дверцята автомобіля та прогуляєтесь вуличками і дворами міста, то відчуєте як серце міста ховається у затишних провулках та вулицях, старовинних будиночках та оригінальних закладах. Усі ці локації створюються руками мешканців міста, які знаходять час і можливості, щоб облаштувати клумби, прикрасити балкон квітами або ж підприємцями, які піклуються, щоб їхні заклади завжди були охайними та красивими”, – пишуть на “Комуналці”.

 Переможців буде обрано в чотирьох номінаціях:

– «Зразковий балкон» (I місце – 2000 грн., II місце – 1500 грн., III місце – 1000 грн)

– «Зразковий благоустрій біля приватного закладу» (I місце – 3000 грн., II місце – 2000 грн., III місце – 1000 грн)

– «Зразкова прибудинкова територія» (I місце – 5000 грн., II місце – 3000 грн., III місце – 1000 грн)

– «Зразковий благоустрій приватної садиби» ( I місце – 2000 грн., II місце – 1500 грн., III місце – 1000 грн)

Взяти участь у конкурсі можуть усі мешканці міста, підприємства та установи. Для цього необхідно заповнити заявку на участь у конкурсі на адресу голови конкурсної комісії (Заявка) та зробити фото об’єкту.

Заявки та фото на участь у конкурсі подаються в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (вул. Незалежності, 7, ІV поверх, телефон: 53-22-12) або ж надсилайте на електронну адресу Департаменту – dkgmvk@ukr.net  з поміткою «На конкурс».

Результати конкурсу будуть розміщені на нашому сайті komynalka.com.ua, а переможці будуть нагороджені  відзнаками міського голови, грошовими преміями та відзнакою в сфері благоустрою. Відзнака надається на конкурсних засадах. Відбір переможців здійснюється конкурсною комісією та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%.

Календар конкурсу:

Прийом робіт: з 01 до 31 серпня 2019 року

Оприлюднення та голосування: з 2 до 13 вересня

Підсумкове засідання конкурсної комісії: 16 вересня

Нагадаємо, У Калуші зайнялися благоустроєм площі перед РАЦСом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!