В Івано-Франківську освятили пам’ятник убитому на Майдані Роману Гурику

 • Відкрили пам’ятник батьки загиблого хлопця.

  14 жовтня в Івано-Франківську відкрили пам’ятник Роману Гурику, який загинув у лютому від кулі снайпера на Майдані.

  24 лютого 2014 року на площі перед адміністративним будинком облдержадміністрації відбулася поминальна панахида за загиблим на Майдані 19-річним студентом Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Романом Гуриком. Попрощатися з Героєм Майдану прийшли тисячі іванофранківців. 

  Пізніше Івано-Франківська міська рада прийняла рішення перейменувати вулицю Проектну, яка з’єднує вулиці Мазепи та Південний бульвар, на вулицю Романа Гурика.

  Нагадаємо, Роман Гурик був студентом ІІ курсу філософського факультету. Народився юнак 2 жовтня 1994 року в місті Івано-Франківську. Навчався в гімназії № 2, потім у 23 школі, яку закінчив екстерном у 10 класі. Після закінчення школи вступив у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на філософський факультет спеціальність «Психологія»,  де навчався у групі ПС – 21.

 • Друзі та товариші згадують Романа як незвичайну людину, адже він вирішував різноманітні питання креативним, нестандартним способом. На будь-яке питання чи проблемну ситуацію мав власну думку та  дотримувався її. За словами товаришів, Роман був дуже талановитим і розумним хлопцем, який любив життя, а також веселою людиною, хорошим другом і, звісно, патріотом рідного краю, який відстоював свою громадянську позицію.

  “Все, що я хочу зараз – лише подякувати”, – сказала мама Романа Ірина Гурик.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!