В Івано-Франківську почали роботу соціальні їдальні

 • В Івано-Франківську запрацювали соціальні їдальні. Там кожен, хто потребує, може придбати обід за соціальною ціною.

  Від сьогодні та щодня з 12:00 до 15:00 можна прийти поїсти в ліцеях міста. Сьогодні їдальні працювали в ліцеях №5, 15, 18, 22 та початковій школі №9. Але повідомляють, що список буде змінюватися та адреси повідомлятимуть.

  До організації харчування в Ліцеї №5 віднеслись дуже серйозно, розуміючи тривогу тих людей, які приїхали до нас не для розваги, адже сталася біда.

  “В нас сьогодні вже були люди, які подякували за те, що таке є. Комплексі обіди за 30 гривень ми встановили”, – розповідає підприємиця їдальні на базі Ліцею №5 п. Любов Коритан. Та додає, що зробили все, що від них залежить, щоб найефективніше організувати обіди для тих, хто потребує.

  Вибір обідів в соціальній їдальні – вільний. Є салати, супи, відбивні, голубці, вареники та напої. Асортимент широкий. А також повідомляють, що ціну на обіди не підніматимуть – 30 гривень.

  “Це для всіх потребуючих. Адже зараз в місті багато закладів закриті. Тепер кожен, хто хоче поїсти за соціальною ціною – приходьте”, – коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Для вимушено переміщених осіб тут також є можливість пройти реєстрацію ВПО. Заява для реєстрації: https://cutt.ly/vAhMSDB

  Читайте також: 

  Калушан просять утриматися від негативу до переселенців-чоловіків

  Франківські волонтери на вокзалі роздають біженцям їжу та засоби гігієни

  На Івано-Франківщині прийняли вже понад 26 тисяч біженців

  На Прикарпаття прибула гуманітарна допомога від Червоного Хреста з Румунії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!