В Івано-Франківську в пологовому померла жінка

 • В Івано-Франківському міському клінічному перинатальному центрі померла 27 – річна жінка.

  “Галицькому кореспонденту” з власних джерел стало відомо, що у породіллі була кровотеча. Проте, що саме призвело до смерті – невідомо.

  Також на своїй сторінці у соцмережі чоловік жінки Lubko Tsutsiyak повідомив про її смерть. 

  “Моя найдорожча, найщиріша, найлюбиміша Наталя. Як багато я хочу тобі сказати, але мені не вистачить слів, щоб описати свій біль і тугу за тобою. Ти була сенсом мого життя, який обірвався в одну мить. Подарувала мені сина, а сама відійшла до Бога. Я зроблю все для нашого сина, тільки ніколи не зможу одного – замінити йому тебе. Ти була б найкращою мамою у світі для свого малюсика, але Бог вирішив по іншому”, – йдеться у дописі.

  Ще вчора журналісти намагалися поспілкуватися зі директор комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” Сергієм Стефанком.

  “Нічого вам не можу сказати. Якщо буде інформація – скажемо пізніше”, – відповів чоловік.

  Взяти коментар щодо цієї ситуації у пологовому будинку міста сьогодні журналістам також не вдалося. У медзакладі сказали, що головного лікаря на місці не буде до кінця дня – він та заступники на нараді.

 • Як розповіли у пресслужбі ГУНП в Івано-Франківській області чоловік жінки звернувся до поліції, через некомпетентність лікарів перинатального центру. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 140 ч. 1 ККУ. Наразі проводяться слідчі дії.

  Жінка померла при родах, у неї була кровотеча. Дитина знаходиться в лікувальному закладі.

  Нагадаємо, Ольга Фреймут звернулася до Уляни Супрун через неповнолітню породіллю, яка померла у пологовому

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!