В Івано-Франківську жінок навчатимуть, як починати і вести бізнес

Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську розповіли про старт проекту «Інвестиційна грамотність для жінок-підприємниць».

Він реалізується управлінням економічного та інтеграційного розвитку спільно з ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за підтримки Посольства США в Україні. Суть проекту – навчити жінок правил ведення бізнесу з метою зменшення гендерного розриву в інвестиційній та бізнесовій грамотності.

“Отримавши знання, жінки зможуть активніше та впевненіше розпочинати власну справу. Проект повинен через воркшопи і лекції пояснити жінкам, як почати свій бізнес, як знайти клієнтів, як взаємодіяти з фіскальними службами”, – розповів Ерік Фейн, волонтер Корпусу Миру.

52.1% підприємців, зареєстрованих цього року в Івано-Франківську – жінки. За словами Уляни Сидор, співавторки проекту та громадської активістки, жінки-учасниці зможуть отримати корисні навики та індивідуальні консультації.

“Багато жінок, які працювали за межами України, повернулися і тепер мають гроші. Вони думають, куди вкладати гроші – і ми пропонуємо їм інвестувати у свій бізнес. Це набагато краще, ніж тримати гроші вдома чи купувати якусь нерухомість”, – зазначив Богдан Білик, заступник міського голови Івано-Франківська.

До навчання планують залучити 60 учасниць, а також 10 спікерів та трьох експертів з різних бізнесових питань.

Нагадаємо, Калуський “Бізнес-центр” перетворюється на комунальне підприємство

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!