В Україні хочуть скасувати вихідні 8 березня та 9 травня

 • Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович виступає за скасування вихідного дня 8 березня і переформатування відзначення цього свята, повідомляє УНІАН.

  Про це він сказав у коментарі журналістам:

  “Ми підготували законопроект, яким передбачено зміни у державному календарі, і все таки сподіваємося, що депутати дійдуть до розгляду цього законопроекту, і що зміни будуть внесені”, – сказав В’ятрович.

  Він зауважив, що частково зміни вже відбулися – 2 травня більше не є вихідним днем, натомість, вихідним стало 25 грудня:

  “Наступні кроки, які ми пропонували, – це перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня і скасування вихідного 8 березня, взагалі переформатування цього свята. Ми пропонуємо, щоб у цей день говорили про день боротьби жінок за свої права, а не про Міжнародний жіночий день, який є атавізмом радянського минулого”, – зазначив голова УІНП.

  Разом з тим Володимир В’ятрович повідомив, що відповідний законопроект ще не підтримав уряд, і тому він не внесений до парламенту. Також запевнив, що “ніхто не буде скасовувати Різдво 7 січня”:

  “В Україні є всі можливості для того, щоб відзначати Різдво і 25 грудня, і 7 січня”, – додав він.

  Нагадаємо, Брудні та голодні діти: На Прикарпатті поліція перевірила “проблемні” родини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!