В Україні оцифрували дані про чоловіків призовного віку, – Міноборони

 • Міноборони перезапустило електронну систему “Оберіг”, яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії для кожного окремого суб’єкта.

  На сьогодні оцифровано дані щодо чоловіків призовного віку, які можуть бути включені до мобілізації, в усіх 24 регіонах України та Києві. Про це повідомив заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за участі Президента України, передає УНН.

  Система інтегрована з Державною податковою службою, Міністерством юстиції, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти, Державною міграційною службою та Судовою адміністрацією.

  Зокрема, зроблено 23 мільйони запитів на оновлення даних громадян.

  “Більшість регіонів успішно налагодили процес введення даних щодо статусу проходження комісій ВЛК. Проте, щоб забезпечити ще більшу ефективність і прозорість, ми плануємо збільшити потужності команд, що працюють у ТЦК та СП, і перевести у цифровий формат весь процес мобілізаційної кампанії для кожного громадянина. Наша мета – забезпечити прозорість та оперативність кожного кроку цього важливого процесу. Надати можливість кожному громадянину реалізувати свій обов’язок захисту Батьківщини”, – наголосив Гаврилюк.

  До теми: Від одного до п’яти мільйонів одиниць: Клименко розповів, скільки трофейної зброї може бути в українців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!