В Україні посилять контроль на дорогах за допомогою пристроїв TruCAM

 • З 19 вересня на дорогах України додається 17 нових та буде розширено 8 наявних ділянок автодоріг (з підвищеним рівнем аварійності), на яких здійснюватиметься контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM.

  “Ловіть карту й таблиці, де вказані нові ділянки, на яких вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM. Там вони, як завжди, позначені червоним кольором. І ми робимо це не для того, аби притягнути побільше до відповідальності чи назбирати якомога більше штрафів. Наша мета в іншому — попередити це правопорушення й привчити водіїв бути відповідальними на дорозі”, – пише заступник голови департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

  Усього для вимірювання швидкості на дорогах країни використовуються 100 таких приладів. Підходи поліції у цьому процесі незмінні:

  ✔️публікується карта з ділянками, де вимірюють швидкість руху;
  ✔️про використання приладів вимірювання швидкості вас повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень;
  ✔️у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

  “Та трохи про результати роботи: за перевищення швидкості від початку використання приладів (жовтень 2018) патрульні винесли понад 302 тисячі адміністративних постанов.  Стежте за оновленнями, пильнуйте за знаками, і головне — не порушуйте ПДР”, – додає поліцейський.

  Читайте також: З жовтня на вулиці Франківська вийдуть інспектори з паркування – що вони робитимуть

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!