В Україні змінили умови віднесення міст та районів до “червоної зони”

Кабінет Міністрів України змінив умови поділу на зони карантину. Регіони підключили до прийняття рішення щодо “червоних зон”.

Відповідне рішення сьогодні прийняв Кабмін, повідомляє “РБК-Україна”.

Рішення про “червону зону” карантину буде прийматись спільно державною та регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі завантаженості понад 75% ліжок у лікарнях протягом 5 днів підряд, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше, ніж у 5 разів.

Посилення карантину в “червоних зонах” також визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

“Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби”, – заявив голова МОЗ Максим Степанов на засіданні.

Заборонятиметься відвідування закладів освіти у всіх зонах у разі, коли на самоізоляцію відправили більше ніж 50% класів. Також рішення про закриття шкіл в “червоній зоні” буде прийматись державною та регіональною комісією спільно.

Щодо “помаранчевої зони. На вході проведення заходу або на вході до закладу обов’язково встановлюються інформаційні матеріали про площу та максимально можливу кількість відвідувачів. Виключається норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповненості 50% сидячих місць.

Нагадаємо, що Івано-Франківськ, Коломию, Калуш та ще два райони Кабмін вже декілька раз відносив до “червоної зони”. Через це люди виходили на акції протесту.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!