Від Тролейбусної до БАМу: у Франківську запустили новий маршрут

 • 7 кілометрів тролейбусної лінії, яка з’єднала Бульвари і мікрорайон “БАМ”.

  Сьогодні, 19 грудня, тролейбус №5 змінив маршрут в Івано-Франківську. Він курсує тепер новою тролейбусною лінією, яку будували в Івано-Франківську останні два роки.

  Маршрут №5 курсує від Тролейбусного депо до Автостанції №3. Такі зміни пов’язані із завершенням будівництва нової тролейбусної лінії з тяговою підстанцією.

 • “Їдемо тролейбусом, вперше, на Свято Миколая через Бульвари до мікрорайону «БАМ». Дякуємо за допомогу в реалізації проєкту Європейському банку реконструкції та розвитку, нашому підряднику «Плутону», нашому комунальному підприємству «Електроавтотранс».
   
  Зараз ми якраз їдемо по Бульварах, і, відповідно, маршрут запрацював. Я розумію, що можуть бути критичні виступи, про те що в нас зараз енергетична криза”, – зазначив мер Руслан Марцінків. 
   
  Він зазначив, що тролейбуси мають окрему лінію, а споживання енергії мінімальне. Також зменшили кількість тролейбусів, які їздять, тому енергоспоживання не зросло.
   
  Вперше за 28 років побудована тягова підстанція, щоб тролейбусний рух в мікрорайон “БАМ” був реальним. І ця тягова підстанція дає можливість далі розвивати в місті тролейбусний рух в різні напрямки.
   
  Як повідомив мер, сьогодні, в перший день роботи маршруту, і завтра проїзд безкоштовний.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!