З понеділка в Івано-Франківську тролейбус поїде на БАМ (маршрут)

 • З 19 грудня тролейбус №5 змінює маршрут в Івано-Франківську. Він курсуватиме новою тролейбусною лінією, яку будували в Івано-Франківську останні два роки.

  Маршрут №5 курсуватиме від Тролейбусного депо до Автостанції №3. Такі зміни пов’язані із завершенням будівництва нової тролейбусної лінії з тяговою підстанцією, повідомляє КП “Електроавтотранс”.

  Маршрут пролягатиме вулицями Тролейбусна, Галицька, Північним та Південним бульварами, вулицями Романа Гурика та Гетьмана Мазепи. Початок – Тролейбусне депо (вул. Тролейбусна, закінчення – магазин “Сільпо” (вул. Мазепи). 

  Завдяки маршруту буде швидке сполучення мікрорайону “Пасічна” з мікрорайоном “БАМ”.

  “При цьому слід зазначити, що запуск зміненого маршруту на новій тролейбусній лінії не призведе до збільшення споживання електроенергії. Адже підприємство скоротить кількість міжпікових рейсів тролейбусів на усіх діючих маршрутах”, – акцентують у повідомленні.

  Тож кількість кілометрів та використання електроенергії залишиться на теперішньому рівні.

 • Нагадаємо, проєкт будівництва нової тролейбусної лінії з будівництвом тягової підстанції фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку. Контракт на будівництво з компанією “Плутон” (м. Запоріжжя) було підписано наприкінці 2020 року, а будівництво розпочалось у лютому 2021 року. Нова тягова підстанція стане першою збудованою у Івано-Франківську за останні 28 років.

  Також читайте: Цифровізація КП “Електроавтотранс”: які новинки планують запровадити у комунальному транспорті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!