Відійшов у вічність Ігор Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок

 • На 68-му році життя відійшов у вічність Ігор Басюк, який майже 30 років очолював Раду профспілок області.

  Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської ОДА, пише “Галицький кореспондент”.

  Ігор Євгенійович після закінчення у 1980 році Івано-Франківського інституту нафти й газу 10 років працював у “Надвірнанафтогаз”. З лютого 1992 року очолював Раду профспілок Прикарпаття.

  За цей час значно зросла роль профспілкових організацій у вирішенні питань соціально-економічного захисту громадян. З його ініціативи в області забезпечується розвиток та вдосконалення системи соціального діалогу, поглиблення взаємодії профспілок із органами виконавчої влади та об’єднаннями роботодавців.

  Завдяки цьому досягнули значних результатів у питаннях колективно-договірного регулювання праці, зростанні рівня заробітної плати та своєчасної її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць.

  Як голова правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ігор Басюк багато уваги приділяв наповненню бюджету Фонду, організації оздоровлення працівників та їх дітей, зниженню захворюваності громадян області.

 • “Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, близьким І. Є. Басюка. Світла пам’ять про Ігоря Євгенійовича залишиться у наших серцях”, – йдеться в дописі.

  До теми: 26-річна франківка, яка випала з восьмого поверху, померла

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!