Відома франківська акторка Ірма Вітовська розповіла, що впливає на її гонорар

 • Відома українська акторка, яка зіграла в серіалі «Молода», Ірма Вітовська розповіла кілька цікавих фактів про себе в кіноіндустрії. Зокрема про гонорар. Каже, на суму не впливає день чи час, коли знімаєшся, бо є інший головний критерій.

  “Торг за суму гонорару може бути лише тоді, коли я погоджуюся на роль через фінансовий зиск. Якщо схоже вже грала, і мені це не дуже цікаво, наприклад. Але у будь-якому випадку завжди намагаюся добре виконати свою роботу! – розповіла Ірма Вітовська в YouTube-проекті «Знайомі обличчя». – Буває, що дуже хочуть, аби я взяла участь у проекті. Та розумію, що це мені як акторці вже нецікаво, «вже було». Тоді постає лише фінансове питання. Не буду кривити душею, це нормально! Ми продаємо свої послуги як своє ремесло й отримуємо за це кошти. Буває також навпаки. Я можу значно «спустити», коли роль мені важлива. Якщо розумію, що не можу це пропустити й хочу зіграти! Тоді фінансова складова йде дуже далеко. Вона точно не є основною”.

  Також, зізнається Ірма, вона вже не ходить на кастинги. Її одразу запрошує режисер чи продюсер. Є моменти, коли записує самопроби. Але це для того, щоб відчути «потрапляння в персонажа». Та на цьому все закінчується, і вона приходить вже на підготовчий період до зйомок.

  Серіал «Молода» з Ірмою Вітовською можна буде дивитися в ефірі “Нового каналу” навесні 2023.

  Читайте також: Ірма Вітовська та Любомир Валівоць працюватимуть у Франківському драмтеатрі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!