Відома франківська блогерка отримала відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі

 • Відома блогерка та волонтер з Івано-Франківська, що дописує, зокрема, для “Галицького кореспонденту” Людмила Лінник, отримала відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі “Коронація слова”.

  Про це вона розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

  Авторка зазначає, що її перший і поки єдиний великий художній твір, отримав диплом у номінації романи:

  “Три роки тому я взяла участь у челенджі “100 тисяч знаків за місяць”. Навіщо підписалась на нього – не знаю. У мене не було ідеї роману, не було жодного задуму. Було лише три абзаци, які я написала, під час якоїсь зустрічі Жіночого клубу “Натхнення” з Ольга Андріяшко. Я взяла ці три абзаци, й поставила сама собі виклик: чи зможу я написати великий твір? Не блог. Не оповідання. Не сценарій. Роман. Це був виклик самій собі. І я його написала. Значно більше, ніж 100 тисяч знаків”, – ділиться історією Людмила ЛІнник

  Франківка додає, що рідні та друзі часто казали їй писати не тільки для соціальних мереж, але вона тільки заперечувала, вважаючи себе не більше ніж блогером-самоучкою:

  “Я лише відмахувалася від них і сміялася, що яка з мене письменниця? І що тепер? Так, це не перша премія. Але яке це має значення? Це мій справжній письменницький дебют. Це мої крила. І сьогодні я літаю!”, – написала авторка.

 • Рекомендуємо вам прочитати один із нещодавніх блогів Людмили Лінник, під назвою: Коли страх стає густим і тягучим.

  .

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!