Відомо, коли Прикарпаття може перейти до жовтої зони картинних обмежень

 • На території Івано-Франківської області зростає кількість хворих на COVID-19.

  Як повідомили на сторінці обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, найбільший ріст захворюваності спостерігається в Івано-Франківському, Коломийському, Косівському та Калуському районах, пише “Галицький кореспондент”.

  Унаслідок збільшення захворюваності, Івано-Франківська область може перейти до жовтої зони картинних обмежень.

  “На Прикарпатті спостерігається значний ріст захворюваності на COVID-19, тому в нашої області є всі шанси перейти до жорсткіших рівнів карантин обмежень”, – каже Світлана Онищук.

  Як повідомляють, з цього приводу відбулося засідання Офісу Президента. Тому наступного тижня, якщо ситуація із захворюваністю не покращиться, то з понеділка відбудеться перехід у жовту зону.

  Як доповів головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук, за інформацією МОЗ, цього тижня має відбутися засідання Державної комісії ТЕБ І НС. На засіданні розглянуть питання переходу країни до “жовтої” карантинної зони.

 • “В Івано-Франківській області поступово погіршується епідситуація. Протягом цього тижня зафіксували ріст захворювання на 45 %. Також спостерігається тенденція збільшення захворюваності на COVID-19 і серед дітей”, – зазначає Руслан Савчук.

  Нагадуємо, що з наступного тижня прикарпатські школи можуть перейти на дистанційне навчання.

  До теми: ситуація погіршується: Україна найближчим часом вийде з зеленої зони – Кузін

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!