Відпочити від метушні: у Франківську облаштовують новий сквер

 • Ще один сквер облаштовують в одному із мікрорайонів Івано-Франківська, поруч будинку на вулиці Мазепи, 169.

  Відпочинкова зона на БАМі вже зовсім скоро буде готовою приймати для затишного відпочинку жителів та гостей району.

  «Неподалік Медичний коледж, кінцева зупинка, низка супермаркетів і гуртожитки. Тож відпочинкова зелена зона тут просто необхідна», – вважає міський голова Руслан Марцінків. Поруч будинку на вулиці Мазепи, 169 була зелена зона. Тож її вирішили зберегти і облагородити.

  «Тут були пішохідні доріжки: частково ґрунтові, деякі – із залишками старого асфальтового покриття. А зараз сквер повністю облаштовуємо. Провели вуличне освітлення, ще висадимо дерева та встановимо вуличні меблі», – розповідає про об’єкт директор департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

  Депутат міської ради Мар’ян Вагилевич наголошує, що плани влаштувати тут сквер були давно. Розпочали із реставрації каплички поруч. Опісля взялися за саму зелену зону. За словами Вагилевича, одними лавочками та доріжками не обмежаться. З часом тут має бути й дитячий майданчик.

 • Наразі підрядники працюють над укладанням брукованих доріжок. Загальна їхня площа становить трохи менше як 1 тисяча квадратних метрів. Взялися до ремонту тиждень тому, а ще за три – планують його завершити. За їхніми словами, роботи йдуть за планом та згідно з визначеним проєктом.

  Читайте також: У франківському парку діти разом з батьками висадили клумбу (відео)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!