Військове керівництво РФ виховує солдатів на цитатах Сталіна, – британська розвідка

 • Головне політичне управління міноборони Росії 22 травня випустило новий журнал політичного навчання для армії «Політрук», який покликаний допомогти політрукам у політичному вихованні солдатів.

  Заступник міністра оборони РФ генерал-полковник Віктор Горемикін цитує Сталіна про важливість політичного виховання солдатів. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії, передає Главком.

  Як зазначається у зведенні, вступна стаття заступника міністра оборони генерал-полковника Віктора Горемикіна, який очолює управління, ясно показує, що новий журнал багато в чому спирається на спадщину військових видань радянських часів, спрямованих на політичне виховання військовослужбовців.

  За даними британської розвідки, у 2018 році в міноборони РФ було створено головне політичне управління, оскільки тоді вважалося за необхідне знову запровадити політичну освіту армію.

  Горемикін цитує Сталіна про важливість політичного виховання солдатів і необхідність смертельно ненавидіти ворога. Журнал наголошує, що ворог в Україні сьогодні – це той самий ворог, з яким боровся Радянський Союз. А саме – «нацисти». Карта України, опублікована в журналі, використовується для обґрунтування аргументів, які ставлять під сумнів справжність української державності. А отже, і для виправдання вторгнення, йдеться у повідомленні.

  «Журнал відображає політизоване використання історії, яке стало помітною рисою російської освітньої політики останніми роками. Особливо після вторгнення в Україну. І продовжує пропагувати неправдиві наративи, які Росія використовує, щоб ще більше вплинути на своїх військових та населення загалом», – наголошують у Міноборони Британії.

  Читайте також: Електроніка та боєприпаси: Столтенберг розповів, як Китай та КНДР допомагають Росії у війні проти України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!